تغییرات پروفایل اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام دقایقی قبل در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به زودی پروفایل کاربران تغییر خواهد کرد. در ادامه به بررسی این تغییرات خواهیم پرداخت.

اینستاگرام از پروفایل کاربران به عنوان اصلی‌ترین فضای اشتراک گذاری یاد کرده است و معتقد است برای اشتراک‌گذاری بهتر اطلاعات موردنیاز کاربران پروفایل‌ها نیاز به تغییراتی دارند که به زودی با اعمال این تغییرات و ارزیابی نتایج آزمایش‌ها در مورد این تغییرات نتیجه گیری کنند.

اینستاگرام در ادامه اعلام کرد به زودی تغییراتی در قسمت بالایی صفحه پروفایل کاربران از جمله در آیکون‌ها، نوشته‌ها، دکمه‌ها مشاهده خواهد شد و منوهای جدید همچون نحوه تغییر زبان نیز اضافه خواهند شد. اینستاگرام ابراز امیدواری کرده است که با تغییرات جدید صفحه پروفایل کاربران ساده‌تر شود و البته تاکیید کرده است هیچ تغییری در تصاویر و ویدیوهای منتشر شده توسط کاربران روی نخواهد داد.

تغییرات پروفایل اینستاگرام
نمونه تغییرات پروفایل اینستاگرام

اینستاگرام در پایان یادآور شده است که تغییرات جدید قطعی نخواهند بود و با توجه به نتایج آزمایش‌های بدست آمده از گروه‌های مختلف کاربران تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

پیشنهاد مطالعه: تعداد هشتگ اینستاگرام

همچنین اینستاگرام به تازگی در قسمت‌های دیگر این اپلیکیشن نیز تغییراتی داده است که از جمله آن می‌توان به تغییر جایگاه منو قسمت استوری از پایین صفحه به بالای صفحه اشاره کرد.

تغییرات جایگاه منو استوری اینستاگرام
تغییرات جایگاه منو استوری اینستاگرام

این تغییرات ساختاری پس از تغییر مدیریت اینستاگرام در ماه گذشته را شاید بتوان شروعی بر تغییرات اساسی‌تر این شبکه اجتماعی دانست که پیش‌تر با تغییر الگوریتم این شبکه اجتماعی در ابتدای سال میلادی جاری انتظار می‌رفت تغییر یابند.

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Sponsored Content