تحریم کاربران ایرانی توسط میلرلایت و معرفی پنل‌های ایمیل مارکتینگ جایگزین

ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای بازاریابی است که محتوا تبلیغاتی را از طریق ایمیل برای گروه‌هایی از مخاطبان ارسال می‌کند. سایر تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ هر قدر هم که خلاقانه و نوآورانه باشند نمی‌توانند جایگزین ایمیل مارکتینگ شوند. ایمیل مارکتینگ برای هر نوع کسب‌وکار با هر بودجه‌ای مناسب است؛ البته بسیار مهم است که به درستی از آن استفاده شود. طبق تحقیقات eMarketer study می‌تواند تا 122 درصد نرخ بازگشت سرمایه داشته باشد. از این رو پنل‌ ایمیل مارکتینگ یا سرویس‌دهنده خدمات ایمیل مارکتینگ بسیاری در بازار وجود دارند که روند انجام این کار را تسهیل می‌کنند.

میلرلایت یکی از پنل‌های ایمیل مارکتینگ معروفی است که بسیاری از کسب‌وکارهای از آن استفاده می‌کنند. این ابزار مخاطبان را دسته‌بندی کرده و امکان ارسال تعداد نامحدود ایمیل برای هزار مشتری در طول روز را فراهم می‌کند. اما به تازگی بسیاری از کسب‌وکارهای ایرانی از قطع ناگهانی سرویس‌های این پنل ایمیل مارکتینگ شکایت کرده‌اند. هرچند که سایت رسمی این شرکت و حتی سایت رسمی نمایندگی این شرکت در ایران به صورت رسمی هنوز تحریم کاربران ایرانی را اعلام نکرده‌اند! البته این اولین باری نیست که چنین اتفاقی رخ می‌دهد و پیش از این نیز در سالیان قبل شرکت میل‌چیمپ به طور ناگهانی خدمات خود را برای ایران قطع کرد. درنتیجه  در چنین شرایطی پیشنهاد می‌کنیم ابتدا از لیست مخاطبان ایمیل‌های خود خروجی بگیرید و سپس با پلت‌فرم‌های دیگر ایمیل مارکتینگ آشنا شوید. ما در ادامه به معرفی تعدادی از سرویس‌دهنده‌های ایمیل مارکتینگ خواهیم پرداخت. گفتنی است در این لیست به دلیل آشنایی کاربران ایرانی با میل‌چیمپ و احتمال تحریم توسط این پلت‌فرم، این سرویس دهنده معرفی نشده است.

1- هاب اسپات (Hubspot)

هاب اسپات شرکتی فعال در زمینه‌ی بازاریابی است که خدمات ایمیل مارکتینگ نیز ارائه می‌دهد.  شخصی‌سازی ویژگی‌ها، بخش‌بندی لیست، بهینه‌سازی ایمیل، ویرایش آسان ایمیل، تست A/B، کمپین تحلیل، ارسال خودکار بخشی از خدمات مربوط به ایمیل مارکتینگ این پلتفرم است. این نرم‌افزار همچنین با ابزارهای دیگر برای جذب مخاطب بیشتر به راحتی یکپارچه خواهد شد. قیمت پایه این پلتفرم برای استفاده از خدمات ایمیل مارکتینگ 50 دلار در ماه است که شامل  1000 مخاطب و ارسال 5000 ایمیل است. برای استفاده از خدمات پنل ایمیل مارکتینگ هاب اسپات اینجا کلیک کنید.

2- میل‌چی (mailchi)

میل‌چی یک پنل ایمیل مارکتینگ ایرانی است که خدماتی مانند طراحی آسان ایمیل، ارسال ایمیل به Inbox (جلوگیری از اسپم شدن ایمیل‌ها) و گزارش کاربردی را به کاربر ارائه می‌دهد. گزارش کاربردی این سرویس‌دهنده کمک می‌کند ارزیابی بهتری از عملکرد ایمیل ارسال شده داشته باشید و با ایجاد تغییراتی در عنوان یا متن میزان اثربخشی آن را افزایش دهید. اگر تعداد مخاطبان شما کمتر از 1000 نفر است و تنها 1000 ایمیل در ماه ارسال می‌کنید، میل چی پنل ایمیل مارکتینگ رایگان شما محسوب خواهد شد! اما در صورتی‌که تعداد مخاطبان شما بیشتر است و یا تعداد بیشتری ایمیل ارسال می‌کنید قیمت پایه این سرویس دهنده 250 هزارتومان برای 5000 مخاطب و ارسال 5000 ایمیل در ماه است. برای استفاده از پنل ایمیل مارکتینگ ایرانی میل چی از این لینک استفاده کنید.

3- گت‌ریسپانس (GetResponse)

این سرویس‌دهنده برای افراد تازه وارد و کسب‌وکارهای کوچک مناسب بوده و خدماتی مانند طراحی صفحه‌ی ورود، طراحی آسان ایمیل به شیوه‌ی Drag&Drop، سرویس وبینار و… را به کاربران خود ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند یک ماه از خدمات این سرویس‌دهنده به صورت رایگان استفاده کنند و سپس سرویس مورد نیاز خود را خریداری کنند. قیمت پایه این سرویس 10 یورو در ماه برای 1000 مخاطب است. برای استفاده از پنل ایمیل مارکتینگ گت ریسپانس از اینجا وارد شود.  

4- الاستیک‌ایمیل (Elastic Email)

از خدمات این سرویس‌دهنده می‌توان به ردیابی ایمیل‌های ارسالی، ایجاد نظرسنجی، ارسال ایمیل به صورت زمان‌بندی شده، تشخیص ایمیل‌های نامعتبر و استفاده از قالب‌های آماده برای طراحی اشاره کرد.اگر تعداد ایمیل‌های ارسالی شما کمتر از 150هزار ایمیل در ماه است این سرویس دهنده پنل رایگان ایمیل مارکتینگ شما خواهد بود اما قیمت پایه این سرویس دهنده 150 دلار در ماه برای ارسال 2میلیون ایمیل در ماه است. برای استفاده از پنل ایمیل مارکتینگ الاستیک ایمیل از اینجا وارد شوید.

5- میلیجن (Mailigen)

میلیجن خدمات بازاریابی ایمیل را برای همه‌ی کسب‌وکارها در هر اندازه‌ای فراهم می‌کند. ویرایشگر ایمیل، پیشنهاد دهنده‌ی موضوع، تست A/B، گزارش از وضعیت ایمیل‌های ارسال شده، امکانات نظرسنجی آنلاین، یکپارچه سازی با شبکه‌های اجتماعی از جمله خدمات این نرم‌افزار هستند. قیمت پایه این سرویس دهنده 10 دلار در ماه برای 500 مخاطب است. برای استفاده از پنل ایمیل مارکتینگ میلیجن از این لینک استفاده کنید..

6- کانستنت‌کانتکت (constantcontact)

قالب‌های آماده، گزارش عملکرد ایمیل‌های ارسال شده، اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و… از خدمات این سرویس‌دهنده هستند. مشتری‌های می‌توانند به مدت 60 روز از خدمات رایگان این سرویس‌دهنده استفاده کنند. قیمت پایه این سرویس دهنده 20 دلار در ماه است که تعداد نامحدودی ارسال ایمیل را پشتیبانی می‌کند اما برای استفاده از خدماتی همچون تست A/B باید قیمت بیشتری پرداخت کنید. برای استفاده از پنل ایمیل مارکتینگ کانستنت کانتکت از اینجا وارد شوید.

7- آوبر (AWeber)

این سرویس‌دهنده‌ی ایمیل برای کسب‌وکارهای کوچک، بلاگرها و کارآفرینان مناسب است و بیش از 700 قالب رایگان دارد. ویراستار ایمیل به صورت Drag&Drop، ابزار مدیریت ایمیل‌ها، گزارش عملکرد و پاسخ‌دهی خودکار از خدمات این سرویس‌دهنده است. کاربران می‌توانند به مدت 30 روز از خدمات رایگان استفاده کنند و سپس سرویس مورد نیاز خود را خریداری کنند. قیمت پایه استفاده از خدمات این سرویس دهنده 19 دلار در ماه برای ارسال نامحدود ایمیل به 500 مخاطب است. برای استفاده از پنل ایمیل مارکتینگ آوبر از اینجا وارد شوید.

برای آشنایی با واژگان تخصصی دیجیتال مارکتینگ پیشنهاد می‌کنیم « اصطلاحات رایج دیجیتال مارکتینگ » را مطالعه بفرمایید.

8- کمپین‌مانیتور (Campaign Monitor)

کمپین‌مانیتور پلتفرمی برای بازاریابی ایمیلی بوده و برای تمام کسب‌وکارها با هر اندازه‌ای مناسب است. طراحی به صورت Drag&Drop، قالب‌های آماده برای موبایل، تست A/B، محتوای شخصی‌سازی شده، اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی، تحلیل متن، مدیریت ایمیل‌ها و… از ویژگی‌های این سرویس‌دهنده هستند. قیمت پایه این سرویس دهنده 9 دلار در ماه برای 2500 مخاطب و ارسال 500 ایمیل در ماه است. برای استفاده از پنل ایمیل مارکتینگ کمپین مانیتور از اینجا وارد شوید.

9- اکتیوکمپین (ActiveCampaign)

این سرویس‌دهنده خدماتی مانند بازاریابی ایمیلی، خودکارسازی بازاریابی، CRM و خدمات خودکار فروش را به مشتری‌های خود ارائه می‌دهد. قالب‌های رایگان، طراحی به صورت Drag&Drop، تست A/B و تحلیل‌های لحظه‌ای از جمله خدمات ایمیل مارکتینگ این سرویس‌دهنده هستند. هزینه‌ی 14 روز استفاده از اکتیوکمپین رایگان است. قیمت پایه این سرویس دهنده 29 دلار در ماه برای 1000 مخاطب و ارسال نامحدود ایمیل است. برای استفاده از پنل ایمیل مارکتینگ اکتیوکمپین از اینجا وارد شوید.

10- سندپالس (Sendpulse)

این سرویس‌دهنده علاوه بر بازاریابی ایمیلی خدمات SMTP یعنی امکان ارسال 50 ایمیل در ساعت را به کاربران خود ارائه می‌دهد. هزینه‌ی ارسال 15000 ایمیل برای 2500 کاربر در ماه رایگان است. این سرویس‌دهنده همچنین خدمات پوش نوتیفیکیشن را به صورت رایگان به کاربران خود عرضه می‌کند یعنی کاربران می‌توانند از طریق این سرویس پیام‌هایی را برای بازدیدکنندگان سایت از طریق مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اپرا ارسال کنند. قیمت پایه این سرویس دهنده 22 دلار برای ارسال نامحدود ایمیل به 3000 کاربر است. برای استفاده از سندپالس از این لینک می‌توانید استفاده کند.

در این مطلب سرویس‌ دهنده‌های ایمیل مارکتینگ را برای شما معرفی کردیم. به طور کلی اگر تعداد مخاطبان شما کمتر از 2500 نفر هستند و تعداد ایمیل ارسالی شما کمتر از 15 هزار ایمیل در ماه است پیشنهاد می‌کنیم از سندپالس به عنوان پنل ایمیل مارکتینگ استفاده کنید به دلیل اینکه این خدمات در این پلتفرم رایگان هستند. در صورتیکه مشکل پرداخت ارزی دارید پنل ایمیل مارکتینگ ایرانی میل چی گزینه مناسب شما خواهد بود. اگر تعداد مخاطبان برای شما اهمیت ندارد و تعداد ایمیل بسیاری در ماه ارسال می‌کنید پلتفرم میلجن را به شما توصیه می‌کنیم. اما اگر امکانات مهمترین دلیل انتخاب است هاب اسپات پلتفرم پیشنهادی ما برای شما خواهد بود. 

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

5 نظرات

 1. شفیعی می گوید

  سلام
  خواستم اطلاع بدم که میتوانید از نمایندگی انحصاری میلیجن در خاورمیانه هم راهنمایی بگیرید برای استفاده ش
  02122701324
  http://www.mailigen.ir

 2. آونگ ایمیل می گوید

  سلام.سرویس avangemail.com را به تازگی راه اندازی کردیمکه علاوه امکانات میلرلایت امکانات منحصر به فرد دیگری نیز داریم و ابزارهای هوشمندی برای مارکتینگ در حال توسعه هستیم. در صورت تمایل تماس بگیرید. ( پیش از این چندین سال سرویس emailmarketingpanel.ir را راه اندازی کرده بودیم)‌
  اگرچه این سرویس انگلیسی زبان هست ولی آموزش های فارسی به همراه پشتیبانی از امکانات فارسی نظیر فونت فارسی و RTl در نظر گرفته شده است.
  امکان ارایه نمایندگی وجود دارد.
  با تشکر

  1. ارانی می گوید

   با سلام و خسته نباشید
   لطفا درباره ی سرویس تون و امکانات و مزیاتش مسبت به سایر سرویس های که عموما خارجی هم هستن بیشتر توضیح بدید یا مطلبی ارائه کنید
   خدا قوت

 3. شجاعی می گوید

  سلام
  ما نمایندگی سندپالس در ایران هستیم. می تونید از پنل های مختلف ایمیل ما استفاده کنید.
  Sendpulse.ir
  02166594435

 4. منوچهری می گوید

  همه سایتها را بررسی کردم :
  sendPulse نمایندگی نیست. اونها دارند از برنامه referal استفاده می کنند. پس اگر اکانتتون بسته بشه بخاطر تحریم یا … هیچ همکاری نمی کنند.
  avangemail هم که از همه بدتر هست! نرم افزار اپن سورس mailwizz را نصب کردند روی یک سرور. خوب خودمون نصب می کنیم ، چرا بیایم از ایشون اکانت بخریم؟؟
  میل جین هم قیمتهاش بالاس
  من خودم فعلا از میل چی استفاده می کنم. امکانتش نسبت به میلرلایت کمتر هست اما خیلی ارزونه. مشکلی هم ندارم باهاش.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Sponsored Content