مرور رده

مدیردیجیتال

اشتباهات استراتژی شبکه‌های اجتماعی که روی سئو اثر می‌گذارد!

بسیاری از فعالین بازاریابی دیجیتال تأثیر شبکه‌های اجتماعی را در سئوی سایت دست کم می‌گیرند. فعالیت در شبکه‌های اجتماعی اگر به خوبی انجام شود ترافیک سایت، میزان درگیری مخاطبان و رتبه‌ی سئوی سایت را افزایش می‌دهد و همچنین برند را بیشتر در معرض…

مدیردیجیتال(۶): گزارش رویداد فیناپ

در قسمت ششم مدیردیجیتال به ری برندینگ محصولات تبلیغاتی گوگل و امکانات جدید اینستاگرام می پردازیم. همچنین در این قسمت می توانید گزارشی از پنجمین رویداد فیناپ با عنوان «فیناپ بانوان» را مشاهده کنید.

مراحل ضروری موفقیت در بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا یکی از پیچیده‌ترین مدل‌های بازاریابی بوده و موفقیت در آن پیش از هرچیز نیازمند تعیین استراتژی و برنامه‌ریزی دقیق است. در ادامه سعی داریم مراحل مختلف برای موفقیت در بازاریابی محتوا را بررسی کنیم.   ۱- تعیین استراتژی و…

مدیردیجیتال(۵): آشنایی با دیجیتال مارکتینگ و مشاغل آن

در قسمت پنجم مدیر دیجیتال «حسام الدین قریشی» کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ شرکت «دیجیکالا» به تشریح ابتدایی و جامع دیجیتال مارکتینگ می پردازد و همچنین مشاغل مرتبط با این حوزه را بررسی می کند.

مدیردیجیتال(۳): چالش‌های دختران دیجیتال مارکتر

در قسمت سوم مدیردیجیتال در ادامه گفت وگو با «حورا وکیلی» مدیر ارتباطات بازاریابی ریحون و مشاور کاله به چالش هایی که دختران فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ پرداختیم و همچنین وضعیت توییتر در ایران را مورد بررسی قرار دادیم.

Sponsored Content