مرور

ویدئو

اینستاگرام در سال 2018

اینستاگرام در سال 2018 میلادی: 14 میلیون لایک، بیشترین تعداد لایک یک کامنتفیلتر Heart Eyes،بیشترین فیلتر صورت استفاده شده در استوریگیف Heart Love Sticker byArata، بیشترین گیف استفاده شده دراستوریدیزنی‌لند توکیو، شادترین لوکیشن براساس

مدیر دیجیتال(7): دپارتمان دیجیتال در آژانس های تبلیغاتی

در قسمت هفتم با «بهرنگ تنکابنی» مدیردیجیتال گروه ارتباطی شبکه آفتاب گفت وگویی پیرامون دپارتمان دیجیتال در آژانس های تبلیغات آفلاین داشته ایم. همچنین به مسائلی همچون استفاده از واژه های انگلیسی در دیجیتال مارکتینگ و ورود علاقمندان به…

مدیردیجیتال(6): گزارش رویداد فیناپ

در قسمت ششم مدیردیجیتال به ری برندینگ محصولات تبلیغاتی گوگل و امکانات جدید اینستاگرام می پردازیم. همچنین در این قسمت می توانید گزارشی از پنجمین رویداد فیناپ با عنوان «فیناپ بانوان» را مشاهده کنید.

مدیردیجیتال(5): آشنایی با دیجیتال مارکتینگ و مشاغل آن

در قسمت پنجم مدیر دیجیتال «حسام الدین قریشی» کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ شرکت «دیجیکالا» به تشریح ابتدایی و جامع دیجیتال مارکتینگ می پردازد و همچنین مشاغل مرتبط با این حوزه را بررسی می کند.

مدیردیجیتال(3): چالش‌های دختران دیجیتال مارکتر

در قسمت سوم مدیردیجیتال در ادامه گفت وگو با «حورا وکیلی» مدیر ارتباطات بازاریابی ریحون و مشاور کاله به چالش هایی که دختران فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ پرداختیم و همچنین وضعیت توییتر در ایران را مورد بررسی قرار دادیم.

Sponsored Content